BKJ EIENDOM AS
Suljettu 30. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SA
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 9. tammi 2015 – 30. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 2 854 856
- NOK
- Vuositulos 2022
- 1 691 442
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 190 053
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JR | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
BA | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 854 856 |
Vuositulos yhteensä | 1 691 442 |
Vastaavat yhteensä | 4 899 682 |
Velat yhteensä | 1 709 628 |
Oma pääoma yhteensä | 3 190 053 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 854 856 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 881 523 |
Liiketulos | 1 973 333 |
Rahoitustuotot/-kulut | −117 310 |
Tulos ennen veroja | 1 856 023 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 164 581 |
Vuositulos yhteensä | 1 691 442 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 677 790 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 221 892 |
Vastaavat yhteensä | 4 899 682 |
Lyhytaikainen velka | 205 047 |
Pitkäaikainen velka | 1 504 581 |
Velat yhteensä | 1 709 628 |
Sijoitettu pääoma | 1 080 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 110 053 |
Oma pääoma yhteensä | 3 190 053 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 899 682 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta