STRANDAGATA 195 AS
Suljettu 9. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RK
Rune Kjelsnes1975
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 24. huhti 2019 – 9. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 284 500
- NOK
- Vuositulos 2022
- 27 974
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 933 670
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RK 1975 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 284 500 |
Vuositulos yhteensä | 27 974 |
Vastaavat yhteensä | 4 755 591 |
Velat yhteensä | 1 821 920 |
Oma pääoma yhteensä | 2 933 670 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 284 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 167 082 |
Liiketulos | 117 418 |
Rahoitustuotot/-kulut | −90 156 |
Tulos ennen veroja | 27 262 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −712 |
Vuositulos yhteensä | 27 974 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 720 797 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 034 794 |
Vastaavat yhteensä | 4 755 591 |
Lyhytaikainen velka | 12 046 |
Pitkäaikainen velka | 1 809 874 |
Velat yhteensä | 1 821 920 |
Sijoitettu pääoma | 2 981 627 |
Kertyneet voittovarat | −47 957 |
Oma pääoma yhteensä | 2 933 670 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 755 591 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta