MARGRETHE JØRGENSENS VEI 10 AS
Suljettu 12. elokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- PK
- Hallituksen puheenjohtaja
- YH
Yngve Haldorsen1967
- Toiminta-aika
- 18 vuotta
- - 14. kesä 2005 – 12. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 964 918
- NOK
- Vuositulos 2022
- −5 634 704
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −1 413 967
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PK | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
YH 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
PK | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 964 918 |
Vuositulos yhteensä | −5 634 704 |
Vastaavat yhteensä | 1 918 135 |
Velat yhteensä | 3 332 102 |
Oma pääoma yhteensä | −1 413 967 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 964 918 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 8 057 511 |
Liiketulos | −7 092 593 |
Rahoitustuotot/-kulut | −131 338 |
Tulos ennen veroja | −7 223 931 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −1 589 227 |
Vuositulos yhteensä | −5 634 704 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 364 709 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 553 426 |
Vastaavat yhteensä | 1 918 135 |
Lyhytaikainen velka | 265 252 |
Pitkäaikainen velka | 3 066 851 |
Velat yhteensä | 3 332 102 |
Sijoitettu pääoma | 3 000 000 |
Kertyneet voittovarat | −4 413 967 |
Oma pääoma yhteensä | −1 413 967 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 918 135 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta