SLETTA ANS
Suljettu 8. helmikuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Utleie av næringsbygg.
Utleiebygg.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- IN
Ingvar Nygård1945
- Toiminta-aika
- 23 vuotta
- - 4. marras 2002 – 8. helmi 2025
- Tyyppi
- Avoin yhtiö yhteisvastuulla
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 158 328
- NOK
- Vuositulos 2022
- 45 789
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 304 405
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
IN 1945 | Hallituksen puheenjohtaja, Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu), Yhteyshenkilö | - |
KN 1938 | Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 3. heinä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 158 328 |
Vuositulos yhteensä | 45 789 |
Vastaavat yhteensä | 637 359 |
Velat yhteensä | 332 954 |
Oma pääoma yhteensä | 304 405 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 158 328 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 99 413 |
Liiketulos | 58 915 |
Rahoitustuotot/-kulut | −13 126 |
Tulos ennen veroja | 45 789 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 45 789 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 535 410 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 101 949 |
Vastaavat yhteensä | 637 359 |
Lyhytaikainen velka | 85 014 |
Pitkäaikainen velka | 247 940 |
Velat yhteensä | 332 954 |
Sijoitettu pääoma | 0 |
Kertyneet voittovarat | 304 405 |
Oma pääoma yhteensä | 304 405 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 637 359 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta