HORNEBERGVEIEN 11B AS
Suljettu 21. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RB
Roald Brevik1970
- Hallituksen puheenjohtaja
- RB
Roald Brevik1970
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 28. syys 2011 – 21. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 5 368 869
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 159 597
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 4 161 840
- NOK
Viimeksi päivitetty: 30. touko 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RB 1970 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RB 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 30. touko 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 368 869 |
Vuositulos yhteensä | 2 159 597 |
Vastaavat yhteensä | 37 821 867 |
Velat yhteensä | 33 660 027 |
Oma pääoma yhteensä | 4 161 840 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 368 869 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 534 632 |
Liiketulos | 3 834 237 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 065 473 |
Tulos ennen veroja | 2 768 765 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 609 168 |
Vuositulos yhteensä | 2 159 597 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 31 891 687 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 930 179 |
Vastaavat yhteensä | 37 821 867 |
Lyhytaikainen velka | 5 851 666 |
Pitkäaikainen velka | 27 808 360 |
Velat yhteensä | 33 660 027 |
Sijoitettu pääoma | 34 750 |
Kertyneet voittovarat | 4 127 090 |
Oma pääoma yhteensä | 4 161 840 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 37 821 867 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta