INDUSTRIVEIEN 28 EIENDOM AS
Suljettu 19. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- BE
Bøye Einang1968
- Hallituksen puheenjohtaja
- LY
Lars Yngve Ege1966
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 18. joulu 2010 – 19. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 1 168 365
- NOK
- Vuositulos 2021
- 115 007
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 1 375 523
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BE 1968 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LY 1966 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AE 1972 | Varapuheenjohtaja | - |
YS 1942 | Hallituksen jäsen | - |
GE 1942 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 168 365 |
Vuositulos yhteensä | 115 007 |
Vastaavat yhteensä | 12 735 037 |
Velat yhteensä | 11 359 514 |
Oma pääoma yhteensä | 1 375 523 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 168 365 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 737 459 |
Liiketulos | 430 906 |
Rahoitustuotot/-kulut | −283 463 |
Tulos ennen veroja | 147 443 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 32 436 |
Vuositulos yhteensä | 115 007 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 515 859 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 219 178 |
Vastaavat yhteensä | 12 735 037 |
Lyhytaikainen velka | 272 657 |
Pitkäaikainen velka | 11 086 858 |
Velat yhteensä | 11 359 514 |
Sijoitettu pääoma | 1 260 516 |
Kertyneet voittovarat | 115 007 |
Oma pääoma yhteensä | 1 375 523 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 735 037 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta