STRANDHAVEN DRIFT AS
Suljettu 23. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TI
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 17. joulu 2021 – 23. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 9 224 703
- NOK
- Vuositulos 2022
- −3 890 446
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −3 860 446
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TI | Hallituksen puheenjohtaja | - |
RV | Yhteyshenkilö, Varapuheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
V Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 9 224 703 |
Vuositulos yhteensä | −3 890 446 |
Vastaavat yhteensä | 2 487 364 |
Velat yhteensä | 6 347 810 |
Oma pääoma yhteensä | −3 860 446 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 9 224 703 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 13 113 070 |
Liiketulos | −3 888 367 |
Rahoitustuotot/-kulut | −2 079 |
Tulos ennen veroja | −3 890 446 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −3 890 446 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 378 870 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 108 494 |
Vastaavat yhteensä | 2 487 364 |
Lyhytaikainen velka | 6 347 810 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 6 347 810 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −3 890 446 |
Oma pääoma yhteensä | −3 860 446 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 487 364 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta