STUPUT AS
Toiminnassa
Å være et investeringsselskap, herunder investeringer i aksjer,
andeler i selskap etter selskapsloven og utenlandske selskaper,
obligasjoner, fast eiendom, og annet som står i naturlig forbindelse
med dette.
Å være et investeringsselskap, herunder investeringer i aksjer,
andeler i selskap etter selskapsloven og utenlandske selskaper,
obligasjoner, fast eiendom og annet som står i naturlig forbindelse
med dette.
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TI
Tore Ingar Steen1948
- Vuosia perustamisesta
- 10 vuotta
- alkaen 10. helmi 2016
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Vuositulos 2025
- 278 125
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 4 296 832
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TI 1948 | Chairman | 100 % suoraan |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TI 1948 | Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
TI 1948 | Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 278 125 | 473 270 | 417 586 | −326 388 | 369 641 |
Vastaavat yhteensä | 4 296 832 | 4 075 626 | 3 592 283 | 3 163 960 | 3 472 649 |
Velat yhteensä | 0 | 56 919 | 46 846 | 36 109 | 18 410 |
Oma pääoma yhteensä | 4 296 832 | 4 018 707 | 3 545 437 | 3 127 851 | 3 454 239 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 33 578 | 28 861 | 26 727 | 17 699 | 18 410 |
Liiketulos | −33 578 | −28 861 | −26 727 | −17 699 | −18 410 |
Rahoitustuotot/-kulut | 324 352 | 502 130 | 444 313 | −308 689 | 388 051 |
Tulos ennen veroja | 290 774 | 473 270 | 417 586 | −326 388 | 369 641 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 12 649 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 278 125 | 473 270 | 417 586 | −326 388 | 369 641 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 296 832 | 4 075 626 | 3 592 283 | 3 163 960 | 3 472 649 |
Vastaavat yhteensä | 4 296 832 | 4 075 626 | 3 592 283 | 3 163 960 | 3 472 649 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 56 919 | 46 846 | 36 109 | 18 410 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 56 919 | 46 846 | 36 109 | 18 410 |
Sijoitettu pääoma | 2 236 122 | 2 236 122 | 2 236 122 | 2 236 122 | 2 236 122 |
Kertyneet voittovarat | 2 060 710 | 1 782 585 | 1 309 315 | 891 729 | 1 218 117 |
Oma pääoma yhteensä | 4 296 832 | 4 018 707 | 3 545 437 | 3 127 851 | 3 454 239 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 296 832 | 4 075 626 | 3 592 283 | 3 163 960 | 3 472 649 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company