BV OG ØD AS
Suljettu 25. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 17. helmi 2022 – 25. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 93 500
- NOK
- Vuositulos 2022
- −841
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 29 159
- NOK
Viimeksi päivitetty: 15. touko 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
H Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 93 500 |
Vuositulos yhteensä | −841 |
Vastaavat yhteensä | 2 086 623 |
Velat yhteensä | 2 057 465 |
Oma pääoma yhteensä | 29 159 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 93 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 47 512 |
Liiketulos | 45 988 |
Rahoitustuotot/-kulut | −42 838 |
Tulos ennen veroja | 3 150 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 3 991 |
Vuositulos yhteensä | −841 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 035 779 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 50 844 |
Vastaavat yhteensä | 2 086 623 |
Lyhytaikainen velka | 6 855 |
Pitkäaikainen velka | 2 050 610 |
Velat yhteensä | 2 057 465 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −841 |
Oma pääoma yhteensä | 29 159 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 086 623 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta