BRUNVOLL ÅRØ AS
Suljettu 28. toukokuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TB
Tone Brunvoll1965
- Toiminta-aika
- 14 vuotta
- - 1. syys 2010 – 28. touko 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 22 216 800
- NOK
- Vuositulos 2022
- 10 168 331
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 71 262 768
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TB 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KØ | Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 22 216 800 |
Vuositulos yhteensä | 10 168 331 |
Vastaavat yhteensä | 82 715 563 |
Velat yhteensä | 11 452 795 |
Oma pääoma yhteensä | 71 262 768 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 22 216 800 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 8 995 168 |
Liiketulos | 13 221 632 |
Rahoitustuotot/-kulut | −185 635 |
Tulos ennen veroja | 13 035 997 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 867 666 |
Vuositulos yhteensä | 10 168 331 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 75 206 653 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 7 508 910 |
Vastaavat yhteensä | 82 715 563 |
Lyhytaikainen velka | 11 452 795 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 11 452 795 |
Sijoitettu pääoma | 62 832 663 |
Kertyneet voittovarat | 8 430 105 |
Oma pääoma yhteensä | 71 262 768 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 82 715 563 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta