STAVNEMO UTVIKLING AS
Suljettu 12. syyskuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelySTAVNEMO UTVIKLING AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 22. helmi 2018 – 12. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 132 900
- NOK
- Vuositulos 2021
- −656 579
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −836 696
- NOK
Viimeksi päivitetty: 31. touko 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 132 900 |
Vuositulos yhteensä | −656 579 |
Vastaavat yhteensä | 9 314 193 |
Velat yhteensä | 10 150 889 |
Oma pääoma yhteensä | −836 696 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 132 900 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 930 |
Liiketulos | 128 970 |
Rahoitustuotot/-kulut | −785 549 |
Tulos ennen veroja | −656 579 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −656 579 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 8 900 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 414 193 |
Vastaavat yhteensä | 9 314 193 |
Lyhytaikainen velka | 397 175 |
Pitkäaikainen velka | 9 753 714 |
Velat yhteensä | 10 150 889 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −866 696 |
Oma pääoma yhteensä | −836 696 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 314 193 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta