LIE ØYEN GRUNG AS
Suljettu 7. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TV
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 21. touko 2012 – 7. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 198 600
- NOK
- Vuositulos 2022
- 210 354
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 942 972
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TV | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - | |
KØ 1970 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
N | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 198 600 |
Vuositulos yhteensä | 210 354 |
Vastaavat yhteensä | 6 390 520 |
Velat yhteensä | 5 447 548 |
Oma pääoma yhteensä | 942 972 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 198 600 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 82 318 |
Liiketulos | 116 282 |
Rahoitustuotot/-kulut | 98 316 |
Tulos ennen veroja | 214 598 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 4 244 |
Vuositulos yhteensä | 210 354 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 103 407 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 287 113 |
Vastaavat yhteensä | 6 390 520 |
Lyhytaikainen velka | 9 729 |
Pitkäaikainen velka | 5 437 819 |
Velat yhteensä | 5 447 548 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 842 972 |
Oma pääoma yhteensä | 942 972 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 390 520 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta