Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HAVCOLLEN EIENDOM AS829 814 692

Vuokraus
Osakeyhtiö
Ruseløkkveien 36 0251 OSLO, Norge

HAVCOLLEN EIENDOM AS

Suljettu 16. marraskuuta 2024
Investering i eiendom, herunder kjøp, utvikling, salg, og utleie, samt investering i verdipapirer.
Investering og utvikling av eiendom samt verdipapirer.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 12. syys 2022 – 16. marras 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
−4 413 430
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
−4 389 000
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−4 413 430
−5 570
Vastaavat yhteensä
461 000
4 874 430
Velat yhteensä
4 850 000
4 850 000
Oma pääoma yhteensä
−4 389 000
24 430

T&T

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
4 413 430
5 570
Liiketulos
−4 413 430
−5 570
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−4 413 430
−5 570
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−4 413 430
−5 570

Taseen yhteenveto

Vuosi20232022
Pysyvät vastaavat yhteensä
398 630
4 800 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
62 370
74 430
Vastaavat yhteensä
461 000
4 874 430
Lyhytaikainen velka
0
0
Pitkäaikainen velka
4 850 000
4 850 000
Velat yhteensä
4 850 000
4 850 000
Sijoitettu pääoma
30 000
30 000
Kertyneet voittovarat
−4 419 000
−5 570
Oma pääoma yhteensä
−4 389 000
24 430
Oma pääoma ja velat yhteensä
461 000
4 874 430

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta