SKARPNES NÆRINGSPARK AS
Suljettu 20. huhtikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SB
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 1. maalis 2016 – 20. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 2 605 823
- NOK
- Vuositulos 2022
- −222 148
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 146 483
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SB | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 20. loka 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 605 823 |
Vuositulos yhteensä | −222 148 |
Vastaavat yhteensä | 22 090 051 |
Velat yhteensä | 20 943 568 |
Oma pääoma yhteensä | 1 146 483 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 605 823 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 155 611 |
Liiketulos | 450 212 |
Rahoitustuotot/-kulut | −735 017 |
Tulos ennen veroja | −284 805 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −62 657 |
Vuositulos yhteensä | −222 148 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 21 218 177 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 871 874 |
Vastaavat yhteensä | 22 090 051 |
Lyhytaikainen velka | 7 543 568 |
Pitkäaikainen velka | 13 400 000 |
Velat yhteensä | 20 943 568 |
Sijoitettu pääoma | 3 527 270 |
Kertyneet voittovarat | −2 380 787 |
Oma pääoma yhteensä | 1 146 483 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 22 090 051 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta