Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
D

D OG S HOLDING AS888 682 252

Vuokraus
Osakeyhtiö
3854 NISSEDAL, Norge

D OG S HOLDING AS

Suljettu 2. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
18 vuotta
- 22. syys 2005 – 2. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−4 225
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
99 273
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−4 225
Vastaavat yhteensä
299 607
Velat yhteensä
200 334
Oma pääoma yhteensä
99 273

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
4 225
Liiketulos
−4 225
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−4 225
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−4 225

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
210 886
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
88 721
Vastaavat yhteensä
299 607
Lyhytaikainen velka
200 334
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
200 334
Sijoitettu pääoma
156 482
Kertyneet voittovarat
−57 209
Oma pääoma yhteensä
99 273
Oma pääoma ja velat yhteensä
299 607

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta