FIDAN EIENDOM AS
Suljettu 5. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- NH
Nordan Helland1967
- Hallituksen puheenjohtaja
- NH
Nordan Helland1967
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 28. touko 2011 – 5. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 2
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 17 439 847
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 096 305
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 494 781
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NH 1967 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NH 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
DT | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 11. touko 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 17 439 847 |
Vuositulos yhteensä | 2 096 305 |
Vastaavat yhteensä | 14 358 436 |
Velat yhteensä | 10 863 655 |
Oma pääoma yhteensä | 3 494 781 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 17 439 847 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 14 473 019 |
Liiketulos | 2 966 828 |
Rahoitustuotot/-kulut | −281 414 |
Tulos ennen veroja | 2 685 414 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 589 109 |
Vuositulos yhteensä | 2 096 305 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 943 156 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 415 281 |
Vastaavat yhteensä | 14 358 436 |
Lyhytaikainen velka | 1 293 124 |
Pitkäaikainen velka | 9 570 531 |
Velat yhteensä | 10 863 655 |
Sijoitettu pääoma | 102 930 |
Kertyneet voittovarat | 3 391 851 |
Oma pääoma yhteensä | 3 494 781 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 14 358 436 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta