STRØMGATEN 50 AS
Suljettu 29. huhtikuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelySTRØMGATEN 50 AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- EB
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 29. joulu 2006 – 29. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 1 073 415
- NOK
- Vuositulos 2019
- −225 604
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- −1 116 589
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EB | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 073 415 |
Vuositulos yhteensä | −225 604 |
Vastaavat yhteensä | 11 044 690 |
Velat yhteensä | 12 161 280 |
Oma pääoma yhteensä | −1 116 589 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 073 415 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 467 218 |
Liiketulos | 606 197 |
Rahoitustuotot/-kulut | −831 801 |
Tulos ennen veroja | −225 604 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −225 604 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 035 900 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 8 790 |
Vastaavat yhteensä | 11 044 690 |
Lyhytaikainen velka | 332 947 |
Pitkäaikainen velka | 11 828 333 |
Velat yhteensä | 12 161 280 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 216 589 |
Oma pääoma yhteensä | −1 116 589 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 11 044 690 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta