STORE ELVEGATE 24B AS
Suljettu 5. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- OT
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 6. marras 2006 – 5. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 360 273
- NOK
- Vuositulos 2022
- −60 650
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 225 474
- NOK
Viimeksi päivitetty: 8. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OT | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
BM | Hallituksen jäsen | - |
MM 1949 | Hallituksen jäsen | - |
IM 1983 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 360 273 |
Vuositulos yhteensä | −60 650 |
Vastaavat yhteensä | 4 251 456 |
Velat yhteensä | 4 025 982 |
Oma pääoma yhteensä | 225 474 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 360 273 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 253 819 |
Liiketulos | 106 454 |
Rahoitustuotot/-kulut | −167 104 |
Tulos ennen veroja | −60 650 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −60 650 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 251 426 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 30 |
Vastaavat yhteensä | 4 251 456 |
Lyhytaikainen velka | 37 280 |
Pitkäaikainen velka | 3 988 702 |
Velat yhteensä | 4 025 982 |
Sijoitettu pääoma | 2 700 000 |
Kertyneet voittovarat | −2 474 526 |
Oma pääoma yhteensä | 225 474 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 251 456 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta