Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
G

GJERDRUMS VEI 10E AS990 589 658

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o SiO Trimveien 4 0372 OSLO, Norge

GJERDRUMS VEI 10E AS

Suljettu 5. joulukuuta 2023
Vi gjør hverdagen enklere for studenter - SiO
Vi gjør hverdagen enklere for studenter.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
17 vuotta
- 1. joulu 2006 – 5. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−875 124
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
4 863 342
NOK
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−875 124
Vastaavat yhteensä
21 732 935
Velat yhteensä
16 869 593
Oma pääoma yhteensä
4 863 342

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
384 186
Liiketulos
−384 186
Rahoitustuotot/-kulut
−737 767
Tulos ennen veroja
−1 121 953
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−246 829
Vuositulos yhteensä
−875 124

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
18 956 184
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 776 751
Vastaavat yhteensä
21 732 935
Lyhytaikainen velka
3 369 593
Pitkäaikainen velka
13 500 000
Velat yhteensä
16 869 593
Sijoitettu pääoma
1 737 147
Kertyneet voittovarat
3 126 195
Oma pääoma yhteensä
4 863 342
Oma pääoma ja velat yhteensä
21 732 935

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta