Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BOMO OG DEVIK AS999 277 926

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bomo 7760 SNÅSA, Norge

BOMO OG DEVIK AS

Suljettu 8. toukokuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
12 vuotta
- 20. joulu 2012 – 8. touko 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Hallituksen jäsen-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
423 583
Vuositulos yhteensä
0
328 767
Vastaavat yhteensä
0
436 065
Velat yhteensä
0
49 363
Oma pääoma yhteensä
0
386 702

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
423 583
Liiketoiminnan kulut yhteensä
0
39 280
Liiketulos
0
384 303
Rahoitustuotot/-kulut
0
−55 536
Tulos ennen veroja
0
328 767
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
0
328 767

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
4 901
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
431 164
Vastaavat yhteensä
0
436 065
Lyhytaikainen velka
0
49 363
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
0
49 363
Sijoitettu pääoma
0
30 000
Kertyneet voittovarat
0
356 702
Oma pääoma yhteensä
0
386 702
Oma pääoma ja velat yhteensä
0
436 065

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta