HOLMEN EIENDOMSELSKAP AS
Suljettu 12. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JO
Jørn Olav Eikebø1962
- Hallituksen puheenjohtaja
- JH
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 20. helmi 1995 – 12. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 728 160
- NOK
- Vuositulos 2022
- 151 892
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 627 871
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JO 1962 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JO 1962 | Hallituksen jäsen | - |
| Varajäsen | - | |
JH | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 728 160 |
Vuositulos yhteensä | 151 892 |
Vastaavat yhteensä | 3 083 381 |
Velat yhteensä | 455 510 |
Oma pääoma yhteensä | 2 627 871 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 728 160 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 507 492 |
Liiketulos | 220 668 |
Rahoitustuotot/-kulut | −4 737 |
Tulos ennen veroja | 215 931 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 64 039 |
Vuositulos yhteensä | 151 892 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 627 060 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 456 321 |
Vastaavat yhteensä | 3 083 381 |
Lyhytaikainen velka | 455 510 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 455 510 |
Sijoitettu pääoma | 624 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 003 871 |
Oma pääoma yhteensä | 2 627 871 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 083 381 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta