CONDACO HOLDING AS
Suljettu 1. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KR
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 6. syys 2014 – 1. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −42
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 22 090
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KR | Hallituksen puheenjohtaja | - |
GH 1982 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 150 000 |
Vuositulos yhteensä | −42 | 8 616 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 108 937 |
Velat yhteensä | −22 090 | 86 806 |
Oma pääoma yhteensä | 22 090 | 22 131 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 150 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 42 | 141 385 |
Liiketulos | −42 | 8 616 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 0 |
Tulos ennen veroja | −42 | 8 616 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −42 | 8 616 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 70 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 | 38 937 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 108 937 |
Lyhytaikainen velka | −22 090 | 86 806 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | −22 090 | 86 806 |
Sijoitettu pääoma | 40 000 | 40 000 |
Kertyneet voittovarat | −17 910 | −17 869 |
Oma pääoma yhteensä | 22 090 | 22 131 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 0 | 108 937 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta