BSK AS
Suljettu 8. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LB
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 4. joulu 2014 – 8. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- −148 127
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 216 275
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
IB | Hallituksen jäsen | - |
MS 1984 | Hallituksen jäsen | - |
SI | Hallituksen jäsen, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 26. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −148 127 |
Vastaavat yhteensä | 1 865 947 |
Velat yhteensä | 1 649 672 |
Oma pääoma yhteensä | 216 275 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 41 952 |
Liiketulos | −41 952 |
Rahoitustuotot/-kulut | −114 850 |
Tulos ennen veroja | −156 802 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −8 675 |
Vuositulos yhteensä | −148 127 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 218 750 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 647 197 |
Vastaavat yhteensä | 1 865 947 |
Lyhytaikainen velka | 1 379 302 |
Pitkäaikainen velka | 270 370 |
Velat yhteensä | 1 649 672 |
Sijoitettu pääoma | 103 868 |
Kertyneet voittovarat | 112 407 |
Oma pääoma yhteensä | 216 275 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 865 947 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta