Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
RAMBEKKVEIEN 5 AS

RAMBEKKVEIEN 5 AS986 762 655

Vuokraus
Osakeyhtiö
Rambekkvegen 7 2816 GJØVIK, Norge

RAMBEKKVEIEN 5 AS

Suljettu 2. joulukuuta 2023
TOPRO Mobility Norge - topromobility.no
TOPRO er en norsk produsent av hjelpemidler for bevegelseshemmede. Våre produkter er spesielt kjent for sin design, brukervennlighet og førsteklasses kvalitet.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
19 vuotta
- 26. huhti 2004 – 2. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
3 047 835
NOK
Vuositulos 2022
204 381
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
2 228 788
NOK
Viimeksi päivitetty: 30. elo 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 3. loka 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 047 835
3 299 464
Vuositulos yhteensä
204 381
−10 426
Vastaavat yhteensä
13 932 179
15 157 387
Velat yhteensä
11 703 392
13 132 980
Oma pääoma yhteensä
2 228 788
2 024 407

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 047 835
3 299 464
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 380 329
2 971 260
Liiketulos
667 506
328 203
Rahoitustuotot/-kulut
−405 478
−341 570
Tulos ennen veroja
262 028
−13 367
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
57 647
−2 941
Vuositulos yhteensä
204 381
−10 426

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
13 175 210
14 651 583
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
756 969
505 804
Vastaavat yhteensä
13 932 179
15 157 387
Lyhytaikainen velka
2 063 180
2 375 968
Pitkäaikainen velka
9 640 212
10 757 012
Velat yhteensä
11 703 392
13 132 980
Sijoitettu pääoma
2 024 407
2 024 407
Kertyneet voittovarat
204 381
0
Oma pääoma yhteensä
2 228 788
2 024 407
Oma pääoma ja velat yhteensä
13 932 179
15 157 387

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
1520
Kuntien omistamat julkiset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta