ARMS EIENDOM AS
Suljettu 25. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RM
Robert Malmberg1969
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 25. huhti 2018 – 25. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 274 600
- NOK
- Vuositulos 2021
- 44 235
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −73 989
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RM 1969 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
AM 1975 | Hallituksen jäsen | - |
MR | Hallituksen jäsen | - |
SA 1961 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 274 600 |
Vuositulos yhteensä | 44 235 |
Vastaavat yhteensä | 5 668 824 |
Velat yhteensä | 5 742 813 |
Oma pääoma yhteensä | −73 989 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 274 600 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 94 570 |
Liiketulos | 180 030 |
Rahoitustuotot/-kulut | −123 318 |
Tulos ennen veroja | 56 712 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 12 477 |
Vuositulos yhteensä | 44 235 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 562 352 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 106 473 |
Vastaavat yhteensä | 5 668 824 |
Lyhytaikainen velka | 85 300 |
Pitkäaikainen velka | 5 657 513 |
Velat yhteensä | 5 742 813 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −173 989 |
Oma pääoma yhteensä | −73 989 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 668 824 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta