CHRUICSHANK-GÅRDEN AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GR
Gisle Ranum1966
- Hallituksen puheenjohtaja
- GR
Gisle Ranum1966
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 26. tammi 2018 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 487 118
- NOK
- Vuositulos 2022
- 752 239
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 021 335
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GR 1966 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GR 1966 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TR 1963 | Hallituksen jäsen | - |
JB 1960 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 487 118 |
Vuositulos yhteensä | 752 239 |
Vastaavat yhteensä | 4 864 801 |
Velat yhteensä | 1 843 466 |
Oma pääoma yhteensä | 3 021 335 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 487 118 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 488 636 |
Liiketulos | 998 482 |
Rahoitustuotot/-kulut | −34 073 |
Tulos ennen veroja | 964 409 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 212 170 |
Vuositulos yhteensä | 752 239 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 400 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 464 801 |
Vastaavat yhteensä | 4 864 801 |
Lyhytaikainen velka | 715 145 |
Pitkäaikainen velka | 1 128 321 |
Velat yhteensä | 1 843 466 |
Sijoitettu pääoma | 2 331 947 |
Kertyneet voittovarat | 689 388 |
Oma pääoma yhteensä | 3 021 335 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 864 801 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta