BIRKEDALSVEIEN INDUSTRIBYGG AS
Suljettu 23. syyskuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyBIRKEDALSVEIEN INDUSTRIBYGG AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JK
Jan Kjær1965
- Hallituksen puheenjohtaja
- JK
Jan Kjær1965
- Toiminta-aika
- 20 vuotta
- - 10. syys 2003 – 23. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2018
- 6 382 665
- NOK
- Vuositulos 2018
- 2 121 368
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2018
- 2 204 658
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JK 1965 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JK 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
LJ | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 382 665 |
Vuositulos yhteensä | 2 121 368 |
Vastaavat yhteensä | 14 389 372 |
Velat yhteensä | 12 184 714 |
Oma pääoma yhteensä | 2 204 658 |
T&T
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 382 665 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 4 308 837 |
Liiketulos | 2 073 828 |
Rahoitustuotot/-kulut | 95 444 |
Tulos ennen veroja | 2 169 272 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 47 904 |
Vuositulos yhteensä | 2 121 368 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2018 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 321 750 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 14 067 622 |
Vastaavat yhteensä | 14 389 372 |
Lyhytaikainen velka | 12 184 714 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 12 184 714 |
Sijoitettu pääoma | 1 789 439 |
Kertyneet voittovarat | 415 219 |
Oma pääoma yhteensä | 2 204 658 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 14 389 372 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta