ROCK ENGINEERING UAB
Toiminnassa
Fjellsikring og tunnelvedlikehold.
Avainsanat
rakentaminenbridgesconstructionsmotorwaystunnels
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- VJ
- Vuosia perustamisesta
- 16 vuotta
- alkaen 6. loka 2010
- Tyyppi
- Norjaan rekisteröity ulkomainen yritys
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 704 041
- NOK
- Vuositulos 2025
- 41 814
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 344 135
- NOK
Viimeksi päivitetty: 22. heinä 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
VJ | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tiedot yrityksestä kotimaassa | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 2. joulu 2025
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 704 041 | 1 946 268 | 1 521 823 | 1 451 998 | 1 393 727 |
Vuositulos yhteensä | 41 814 | 371 492 | 27 220 | 116 153 | 63 801 |
Vastaavat yhteensä | 852 434 | 1 043 389 | 543 187 | 669 091 | 785 985 |
Velat yhteensä | 508 301 | 741 071 | 612 358 | 765 482 | 998 529 |
Oma pääoma yhteensä | 344 135 | 302 321 | −69 171 | −96 391 | −212 544 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 704 041 | 1 946 268 | 1 521 823 | 1 451 998 | 1 393 727 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 667 258 | 1 579 193 | 1 484 877 | 1 339 398 | 1 328 805 |
Liiketulos | 36 782 | 367 075 | 36 945 | 112 600 | 64 922 |
Rahoitustuotot/-kulut | 5 032 | 4 417 | −9 725 | 3 553 | −1 121 |
Tulos ennen veroja | 41 814 | 371 492 | 27 220 | 116 153 | 63 801 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 41 814 | 371 492 | 27 220 | 116 153 | 63 801 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 465 505 | 679 476 | 247 735 | 341 729 | 476 551 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 386 928 | 363 912 | 295 452 | 327 362 | 309 434 |
Vastaavat yhteensä | 852 434 | 1 043 389 | 543 187 | 669 091 | 785 985 |
Lyhytaikainen velka | 125 922 | 125 485 | 145 626 | 150 482 | 175 195 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 615 586 | 466 732 | 615 000 | 823 334 |
Velat yhteensä | 508 301 | 741 071 | 612 358 | 765 482 | 998 529 |
Sijoitettu pääoma | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Kertyneet voittovarat | 344 125 | 302 311 | −69 181 | −96 401 | −212 554 |
Oma pääoma yhteensä | 344 135 | 302 321 | −69 171 | −96 391 | −212 544 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 852 437 | 1 043 392 | 543 187 | 669 091 | 785 985 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Norjaan rekisteröity ulkomainen yritys
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
42
Toiminta
Maa- ja vesirakentaminen
42.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Teiden ja rautateiden rakentaminen
42.13
Teollisuusryhmä
Siltojen ja tunneleiden rakentaminen
42.130
Teollisuusryhmä
Siltojen ja tunneleiden rakentaminen