MEIERIGATA 11 AS
Suljettu 24. tammikuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyMEIERIGATA 11 AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- CS
Claus Seeberg1965
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 30. elo 2016 – 24. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 185 767
- NOK
- Vuositulos 2021
- 2 085
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −340 302
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CS 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 185 767 |
Vuositulos yhteensä | 2 085 |
Vastaavat yhteensä | 4 306 368 |
Velat yhteensä | 4 646 670 |
Oma pääoma yhteensä | −340 302 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 185 767 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 185 299 |
Liiketulos | 468 |
Rahoitustuotot/-kulut | −102 827 |
Tulos ennen veroja | −102 359 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −104 444 |
Vuositulos yhteensä | 2 085 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 171 305 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 135 063 |
Vastaavat yhteensä | 4 306 368 |
Lyhytaikainen velka | 535 372 |
Pitkäaikainen velka | 4 111 298 |
Velat yhteensä | 4 646 670 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −370 302 |
Oma pääoma yhteensä | −340 302 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 306 368 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta