CONSENSUS EIENDOM AS
Toiminnassa
Investering i eiendom og verdipapirer, samt alt som naturlig hører inn
under dette.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AF
- Hallituksen puheenjohtaja
- AF
- Vuosia perustamisesta
- 20 vuotta
- alkaen 21. maalis 2006
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 110
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 4
- 2 yritystä, 2 henkilöä
Talous
- Vuositulos 2025
- −3 231 212
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −2 113 892
- NOK
Viimeksi päivitetty: 24. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AF | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AF | Hallituksen puheenjohtaja | - |
PS | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ST | - | 50 % suoraan 4.55 % epäsuoraan 45.45 % |
FA | - | 50 % suoraan 4.55 % epäsuoraan 45.45 % |
Viimeksi päivitetty: 9. marras 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 50 | 45.45 % | |
| Tavalliset osakkeet | 50 | 45.45 % | |
ST | Tavalliset osakkeet | 5 | 4.55 % |
FA | Tavalliset osakkeet | 5 | 4.55 % |
Osakkeet omistaa CONSENSUS EIENDOM AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 35 | 35 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −3 231 212 | −91 565 | 231 846 | 24 500 553 | 89 743 |
Vastaavat yhteensä | 1 350 872 | 5 302 425 | 13 972 250 | 14 089 394 | 1 588 684 |
Velat yhteensä | 3 464 764 | 3 920 111 | 12 498 372 | 847 361 | 847 204 |
Oma pääoma yhteensä | −2 113 892 | 1 382 313 | 1 473 878 | 13 242 032 | 741 480 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 55 780 | 63 529 | 47 938 | 40 190 | 60 444 |
Liiketulos | −55 780 | −63 529 | −47 938 | −40 190 | −60 444 |
Rahoitustuotot/-kulut | −3 175 432 | −28 036 | 279 784 | 24 540 743 | 150 187 |
Tulos ennen veroja | −3 231 212 | −91 565 | 231 846 | 24 500 553 | 89 743 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −3 231 212 | −91 565 | 231 846 | 24 500 553 | 89 743 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 000 | 2 689 000 | 1 442 910 | 352 000 | 550 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 349 872 | 2 613 425 | 12 529 340 | 13 737 394 | 1 038 684 |
Vastaavat yhteensä | 1 350 872 | 5 302 425 | 13 972 250 | 14 089 394 | 1 588 684 |
Lyhytaikainen velka | 3 464 764 | 3 920 111 | 12 498 372 | 847 361 | 847 204 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 3 464 764 | 3 920 111 | 12 498 372 | 847 361 | 847 204 |
Sijoitettu pääoma | 110 000 | 110 000 | 110 000 | 110 000 | 110 000 |
Kertyneet voittovarat | −2 223 892 | 1 272 313 | 1 363 878 | 13 132 032 | 631 480 |
Oma pääoma yhteensä | −2 113 892 | 1 382 313 | 1 473 878 | 13 242 032 | 741 480 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 350 872 | 5 302 425 | 13 972 250 | 14 089 394 | 1 588 684 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Yksittäinen pk-yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit