TGB EIENDOM AS
Suljettu 25. lokakuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyTGB EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HB
Hege Bergskås1990
- Hallituksen puheenjohtaja
- FO
Frode Orekåsa1973
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 12. joulu 2020 – 25. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 140 313
- NOK
- Vuositulos 2022
- −941 160
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −694 345
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. elo 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HB 1990 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
FO 1973 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HB 1990 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
H Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 140 313 |
Vuositulos yhteensä | −941 160 |
Vastaavat yhteensä | 2 887 094 |
Velat yhteensä | 3 581 439 |
Oma pääoma yhteensä | −694 345 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 140 313 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 974 503 |
Liiketulos | −834 190 |
Rahoitustuotot/-kulut | −129 893 |
Tulos ennen veroja | −964 083 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −22 923 |
Vuositulos yhteensä | −941 160 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 796 213 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 90 881 |
Vastaavat yhteensä | 2 887 094 |
Lyhytaikainen velka | 102 980 |
Pitkäaikainen velka | 3 478 459 |
Velat yhteensä | 3 581 439 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −794 345 |
Oma pääoma yhteensä | −694 345 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 887 094 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta