SØNSTERUDVEIEN 2A AS
Suljettu 30. huhtikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KK
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 18. loka 2019 – 30. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 981 984
- NOK
- Vuositulos 2022
- 89 253
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −1 006 751
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK | Hallituksen puheenjohtaja | - |
CC | Hallituksen jäsen | - |
KL | Hallituksen jäsen | - |
TB 1981 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 1. syys 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 981 984 |
Vuositulos yhteensä | 89 253 |
Vastaavat yhteensä | 2 890 091 |
Velat yhteensä | 3 896 842 |
Oma pääoma yhteensä | −1 006 751 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 981 984 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 734 895 |
Liiketulos | 247 089 |
Rahoitustuotot/-kulut | −148 812 |
Tulos ennen veroja | 98 277 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 9 024 |
Vuositulos yhteensä | 89 253 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 975 443 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 914 649 |
Vastaavat yhteensä | 2 890 091 |
Lyhytaikainen velka | 532 441 |
Pitkäaikainen velka | 3 364 401 |
Velat yhteensä | 3 896 842 |
Sijoitettu pääoma | 44 430 |
Kertyneet voittovarat | −1 051 181 |
Oma pääoma yhteensä | −1 006 751 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 890 091 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta