SKATTØRAVEGEN 17A AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TD
Thor Drechsler1967
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 27. syys 2017 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 4 237 855
- NOK
- Vuositulos 2022
- 612 749
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 8 643 327
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TD 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 237 855 |
Vuositulos yhteensä | 612 749 |
Vastaavat yhteensä | 19 936 516 |
Velat yhteensä | 11 293 189 |
Oma pääoma yhteensä | 8 643 327 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 237 855 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 822 012 |
Liiketulos | 2 415 843 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 630 222 |
Tulos ennen veroja | 785 621 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 172 872 |
Vuositulos yhteensä | 612 749 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 19 271 159 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 665 357 |
Vastaavat yhteensä | 19 936 516 |
Lyhytaikainen velka | 2 593 189 |
Pitkäaikainen velka | 8 700 000 |
Velat yhteensä | 11 293 189 |
Sijoitettu pääoma | 4 542 843 |
Kertyneet voittovarat | 4 100 484 |
Oma pääoma yhteensä | 8 643 327 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 19 936 516 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta