Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SVISTEIN EIENDOM 1 AS892 629 722

Vuokraus
Osakeyhtiö
Jøssangvegen 8 4100 JØRPELAND, Norge

SVISTEIN EIENDOM 1 AS

Suljettu 5. kesäkuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
16 vuotta
- 6. touko 2008 – 5. kesä 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
432 828
NOK
Vuositulos 2022
241 583
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 269 212
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 31. tammi 2024

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
432 828
Vuositulos yhteensä
241 583
Vastaavat yhteensä
1 778 012
Velat yhteensä
508 800
Oma pääoma yhteensä
1 269 212

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
432 828
Liiketoiminnan kulut yhteensä
140 607
Liiketulos
292 221
Rahoitustuotot/-kulut
17 500
Tulos ennen veroja
309 721
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
68 138
Vuositulos yhteensä
241 583

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 291 590
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
486 422
Vastaavat yhteensä
1 778 012
Lyhytaikainen velka
505 353
Pitkäaikainen velka
3 447
Velat yhteensä
508 800
Sijoitettu pääoma
1 038 382
Kertyneet voittovarat
230 830
Oma pääoma yhteensä
1 269 212
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 778 012

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta