Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

H-PRO 5 AS992 913 096

Vuokraus
Osakeyhtiö
Silurveien 2 0380 OSLO, Norge

H-PRO 5 AS

Suljettu 7. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
15 vuotta
- 23. heinä 2008 – 7. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−352 930
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
125 617 683
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−352 930
Vastaavat yhteensä
152 946 070
Velat yhteensä
27 328 387
Oma pääoma yhteensä
125 617 683

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
92 915
Liiketulos
−92 915
Rahoitustuotot/-kulut
−359 560
Tulos ennen veroja
−452 475
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−99 545
Vuositulos yhteensä
−352 930

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
152 000 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
946 070
Vastaavat yhteensä
152 946 070
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
27 328 387
Velat yhteensä
27 328 387
Sijoitettu pääoma
54 423 979
Kertyneet voittovarat
71 193 704
Oma pääoma yhteensä
125 617 683
Oma pääoma ja velat yhteensä
152 946 070

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta