PORSVEIEN 23 AS
Suljettu 30. tammikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- ML
Morten Lindvik1952
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 19. huhti 2021 – 30. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 202 037
- NOK
- Vuositulos 2022
- 122 038
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 215 001
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ML 1952 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JL 1964 | Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 202 037 |
Vuositulos yhteensä | 122 038 |
Vastaavat yhteensä | 3 695 838 |
Velat yhteensä | 3 480 837 |
Oma pääoma yhteensä | 215 001 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 202 037 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 45 577 |
Liiketulos | 156 459 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 156 459 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 34 421 |
Vuositulos yhteensä | 122 038 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 325 805 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 370 033 |
Vastaavat yhteensä | 3 695 838 |
Lyhytaikainen velka | 180 837 |
Pitkäaikainen velka | 3 300 000 |
Velat yhteensä | 3 480 837 |
Sijoitettu pääoma | 215 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 |
Oma pääoma yhteensä | 215 001 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 695 838 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta