Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
G

GM EIENDOM AS928 127 826

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Marius Megård Buktabakkan 3A 7070 BOSBERG, Norge

GM EIENDOM AS

Suljettu 27. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 15. marras 2021 – 27. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−15 956
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
2 229 699
NOK
Viimeksi päivitetty: 16. loka 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−15 956
1 225
Vastaavat yhteensä
2 648 728
2 251 225
Velat yhteensä
419 030
5 570
Oma pääoma yhteensä
2 229 699
2 245 655

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
25 882
0
Liiketulos
−25 882
0
Rahoitustuotot/-kulut
5 426
0
Tulos ennen veroja
−20 456
0
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−4 500
−1 225
Vuositulos yhteensä
−15 956
1 225

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 482 374
1 654 776
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
166 354
596 449
Vastaavat yhteensä
2 648 728
2 251 225
Lyhytaikainen velka
419 030
5 570
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
419 030
5 570
Sijoitettu pääoma
2 244 430
2 244 430
Kertyneet voittovarat
−14 731
1 225
Oma pääoma yhteensä
2 229 699
2 245 655
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 648 728
2 251 225

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta