FØRLI EIENDOM AS
Suljettu 13. maaliskuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AK
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 26. marras 2005 – 13. maalis 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 644 139
- NOK
- Vuositulos 2022
- 859
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 6 408 613
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. maalis 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AK | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
WF 1945 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 644 139 | 1 818 015 |
Vuositulos yhteensä | 859 | 205 297 |
Vastaavat yhteensä | 13 864 683 | 14 363 971 |
Velat yhteensä | 7 456 071 | 6 996 476 |
Oma pääoma yhteensä | 6 408 613 | 7 367 495 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 644 139 | 1 818 015 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 468 221 | 1 558 121 |
Liiketulos | 175 918 | 259 894 |
Rahoitustuotot/-kulut | −174 857 | −20 908 |
Tulos ennen veroja | 1 062 | 238 986 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 203 | 33 689 |
Vuositulos yhteensä | 859 | 205 297 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 708 817 | 11 897 439 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 155 866 | 2 466 531 |
Vastaavat yhteensä | 13 864 683 | 14 363 971 |
Lyhytaikainen velka | 1 565 650 | 814 949 |
Pitkäaikainen velka | 5 890 420 | 6 181 526 |
Velat yhteensä | 7 456 071 | 6 996 476 |
Sijoitettu pääoma | 2 130 000 | 2 130 000 |
Kertyneet voittovarat | 4 278 613 | 5 237 495 |
Oma pääoma yhteensä | 6 408 613 | 7 367 495 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 13 864 683 | 14 363 971 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta