TORDENS EIENDOM AS
Suljettu 20. huhtikuuta 2023
Vung Tau – Et mangfold av eksotiske matvarer
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- DF
- Hallituksen puheenjohtaja
- DF
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 24. marras 2006 – 20. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 273 648
- NOK
- Vuositulos 2021
- −1 196 801
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 377 251
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DF | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DF | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SA | Hallituksen jäsen | - |
TH | Hallituksen jäsen | - |
RL 1987 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 273 648 |
Vuositulos yhteensä | −1 196 801 |
Vastaavat yhteensä | 9 936 433 |
Velat yhteensä | 9 559 181 |
Oma pääoma yhteensä | 377 251 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 273 648 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 610 158 |
Liiketulos | −1 336 510 |
Rahoitustuotot/-kulut | −197 849 |
Tulos ennen veroja | −1 534 359 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −337 558 |
Vuositulos yhteensä | −1 196 801 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 8 474 877 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 461 556 |
Vastaavat yhteensä | 9 936 433 |
Lyhytaikainen velka | 57 247 |
Pitkäaikainen velka | 9 501 934 |
Velat yhteensä | 9 559 181 |
Sijoitettu pääoma | 671 584 |
Kertyneet voittovarat | −294 333 |
Oma pääoma yhteensä | 377 251 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 936 433 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta