ANDERSSEN INVEST ANS
Suljettu 27. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RE
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 20. helmi 1995 – 27. huhti 2023
- Tyyppi
- Avoin yhtiö yhteisvastuulla
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 2 213 752
- NOK
- Vuositulos 2022
- 587 262
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 081 271
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RE | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
| Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - | |
HN 1992 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 213 752 |
Vuositulos yhteensä | 587 262 |
Vastaavat yhteensä | 12 398 247 |
Velat yhteensä | 11 316 976 |
Oma pääoma yhteensä | 1 081 271 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 213 752 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 513 367 |
Liiketulos | 700 384 |
Rahoitustuotot/-kulut | −113 122 |
Tulos ennen veroja | 587 262 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 587 262 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 10 410 561 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 987 686 |
Vastaavat yhteensä | 12 398 247 |
Lyhytaikainen velka | 135 177 |
Pitkäaikainen velka | 11 181 799 |
Velat yhteensä | 11 316 976 |
Sijoitettu pääoma | 549 732 |
Kertyneet voittovarat | 531 539 |
Oma pääoma yhteensä | 1 081 271 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 398 247 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta