Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
E

ERIKSEN ELEKTRISKE AS983 495 141

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Jon Eriksen Vardåslia 1 4637 KRISTIANSAND S, Norge

ERIKSEN ELEKTRISKE AS

Suljettu 8. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
22 vuotta
- 4. heinä 2001 – 8. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
27 816
NOK
Vuositulos 2022
−29 659
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
305 129
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. syys 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
27 816
Vuositulos yhteensä
−29 659
Vastaavat yhteensä
403 587
Velat yhteensä
98 458
Oma pääoma yhteensä
305 129

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
27 816
Liiketoiminnan kulut yhteensä
62 526
Liiketulos
−34 710
Rahoitustuotot/-kulut
−3 312
Tulos ennen veroja
−38 022
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−8 363
Vuositulos yhteensä
−29 659

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
403 587
Vastaavat yhteensä
403 587
Lyhytaikainen velka
15 780
Pitkäaikainen velka
82 678
Velat yhteensä
98 458
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
275 129
Oma pääoma yhteensä
305 129
Oma pääoma ja velat yhteensä
403 587

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta