BUCEPHALUS INVEST AS
Toiminnassa
Å jobbe innenfor helserelaterte tjenester, samt å drive med fast
eiendom og investeringer i aksjer.
Helse råd og klinisk virksomhet
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SM
- Hallituksen puheenjohtaja
- SM
- Vuosia perustamisesta
- 7 vuotta
- alkaen 10. heinä 2019
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 6 002 004
- NOK
- Vuositulos 2025
- 3 622 460
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 20 939 501
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SM | Managing Director/CEO | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SM | Chairman | 100 % suoraan |
| Board Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SM | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 5. touko 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
SM | Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Osakkeet omistaa BUCEPHALUS INVEST AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 000 | 33.33 % | |
| Tavalliset osakkeet | 99 521 | 0.17 % | |
| NO0010716582 | 1 053 | < 0.01 % | |
| NO0010984966 | 20 289 | < 0.01 % | |
| NO0013178616 | 1 554 | < 0.01 % | |
| NO0013052209 | 131 | < 0.01 % | |
| NO0013107490 | 23 603 | < 0.01 % | |
| NO0013162693 | 920 | < 0.01 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 002 004 | 2 735 204 | 3 145 301 | 3 172 458 | 3 725 178 |
Vuositulos yhteensä | 3 622 460 | 5 196 652 | 1 714 432 | 1 316 227 | 4 317 387 |
Vastaavat yhteensä | 30 543 594 | 22 979 416 | 25 660 539 | 26 093 184 | 18 279 651 |
Velat yhteensä | 9 604 093 | 3 461 907 | 9 539 682 | 10 006 760 | 3 509 453 |
Oma pääoma yhteensä | 20 939 501 | 19 517 509 | 16 120 856 | 16 086 425 | 14 770 197 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 002 004 | 2 735 204 | 3 145 301 | 3 172 458 | 3 725 178 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 990 060 | 2 613 607 | 1 584 863 | 1 265 768 | 1 122 436 |
Liiketulos | 4 011 944 | 121 597 | 1 560 439 | 1 906 690 | 2 602 742 |
Rahoitustuotot/-kulut | 345 578 | 5 075 056 | 392 981 | −193 583 | 2 284 857 |
Tulos ennen veroja | 4 357 523 | 5 196 652 | 1 953 420 | 1 713 106 | 4 887 599 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 735 063 | 0 | 238 988 | 396 879 | 570 212 |
Vuositulos yhteensä | 3 622 460 | 5 196 652 | 1 714 432 | 1 316 227 | 4 317 387 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 28 412 563 | 16 234 990 | 22 299 309 | 23 033 479 | 10 246 223 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 131 030 | 6 744 425 | 3 361 230 | 3 059 705 | 8 033 428 |
Vastaavat yhteensä | 30 543 594 | 22 979 416 | 25 660 539 | 26 093 184 | 18 279 651 |
Lyhytaikainen velka | 1 638 626 | 1 261 907 | 499 682 | 866 760 | 3 509 453 |
Pitkäaikainen velka | 7 965 467 | 2 200 000 | 9 040 000 | 9 140 000 | 0 |
Velat yhteensä | 9 604 093 | 3 461 907 | 9 539 682 | 10 006 760 | 3 509 453 |
Sijoitettu pääoma | 80 000 | 80 000 | 80 000 | 80 000 | 80 000 |
Kertyneet voittovarat | 20 859 501 | 19 437 509 | 16 040 856 | 16 006 425 | 14 690 197 |
Oma pääoma yhteensä | 20 939 501 | 19 517 509 | 16 120 856 | 16 086 425 | 14 770 197 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 30 543 594 | 22 979 416 | 25 660 539 | 26 093 184 | 18 279 651 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises