ØSTRE ROSTEN 86 AS
Suljettu 6. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SO
Svein Ove Slinde1967
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 6. joulu 2006 – 6. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 938 654
- NOK
- Vuositulos 2021
- 470 172
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 1 072 539
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SO 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 938 654 |
Vuositulos yhteensä | 470 172 |
Vastaavat yhteensä | 2 025 816 |
Velat yhteensä | 953 277 |
Oma pääoma yhteensä | 1 072 539 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 938 654 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 334 337 |
Liiketulos | 604 318 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 534 |
Tulos ennen veroja | 602 784 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 132 612 |
Vuositulos yhteensä | 470 172 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 915 530 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 110 285 |
Vastaavat yhteensä | 2 025 816 |
Lyhytaikainen velka | 893 428 |
Pitkäaikainen velka | 59 849 |
Velat yhteensä | 953 277 |
Sijoitettu pääoma | 263 883 |
Kertyneet voittovarat | 808 656 |
Oma pääoma yhteensä | 1 072 539 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 025 816 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta