FRANZEFOSS EIENDOM AS
Suljettu 30. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- GM
Gunnar Markussen1952
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 9. syys 2019 – 30. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −83 158
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 695 451
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GM 1952 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
BM 1968 | Hallituksen jäsen | - |
RW | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −83 158 |
Vastaavat yhteensä | 2 883 415 |
Velat yhteensä | 1 187 964 |
Oma pääoma yhteensä | 1 695 451 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 33 112 |
Liiketulos | −33 112 |
Rahoitustuotot/-kulut | −50 046 |
Tulos ennen veroja | −83 158 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −83 158 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 850 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 33 415 |
Vastaavat yhteensä | 2 883 415 |
Lyhytaikainen velka | 1 |
Pitkäaikainen velka | 1 187 963 |
Velat yhteensä | 1 187 964 |
Sijoitettu pääoma | 2 086 353 |
Kertyneet voittovarat | −390 902 |
Oma pääoma yhteensä | 1 695 451 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 883 415 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta