SEMSBYVEIEN 84 EIENDOM AS
Suljettu 20. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- ME
Morten Eriksen1959
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 30. touko 2022 – 20. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 351 698
- NOK
- Vuositulos 2022
- −84 392
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 5 780 278
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ME 1959 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
PO | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 351 698 |
Vuositulos yhteensä | −84 392 |
Vastaavat yhteensä | 9 725 710 |
Velat yhteensä | 3 945 432 |
Oma pääoma yhteensä | 5 780 278 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 351 698 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 295 895 |
Liiketulos | 55 803 |
Rahoitustuotot/-kulut | −165 568 |
Tulos ennen veroja | −109 765 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −25 373 |
Vuositulos yhteensä | −84 392 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 638 148 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 87 562 |
Vastaavat yhteensä | 9 725 710 |
Lyhytaikainen velka | 281 944 |
Pitkäaikainen velka | 3 663 488 |
Velat yhteensä | 3 945 432 |
Sijoitettu pääoma | 85 930 |
Kertyneet voittovarat | 5 694 348 |
Oma pääoma yhteensä | 5 780 278 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 725 710 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta