VARDHEIVEGEN EIENDOM AS
Suljettu 30. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JH
Jostein Hauge1982
- Hallituksen puheenjohtaja
- BR
Bjørn Rygg1963
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 23. elo 2022 – 30. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 2 183 506
- NOK
- Vuositulos 2022
- 889 967
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 417 518
- NOK
Viimeksi päivitetty: 17. elo 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH 1982 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BR 1963 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 183 506 |
Vuositulos yhteensä | 889 967 |
Vastaavat yhteensä | 6 773 320 |
Velat yhteensä | 6 355 802 |
Oma pääoma yhteensä | 417 518 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 183 506 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 042 500 |
Liiketulos | 1 141 006 |
Rahoitustuotot/-kulut | −23 |
Tulos ennen veroja | 1 140 983 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 251 016 |
Vuositulos yhteensä | 889 967 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 474 938 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 298 382 |
Vastaavat yhteensä | 6 773 320 |
Lyhytaikainen velka | 1 695 802 |
Pitkäaikainen velka | 4 660 000 |
Velat yhteensä | 6 355 802 |
Sijoitettu pääoma | 417 518 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 417 518 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 773 320 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta