TAMA EIENDOM AS
Suljettu 29. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BS
Bodil Sjøthun1955
- Toiminta-aika
- 27 vuotta
- - 27. joulu 1996 – 29. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 1
Talous
- Vuositulos 2022
- −83 226
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 055 116
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. syys 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BS 1955 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
RS 1954 | Hallituksen jäsen | - |
JS 1980 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −83 226 |
Vastaavat yhteensä | 1 335 992 |
Velat yhteensä | 280 876 |
Oma pääoma yhteensä | 1 055 116 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 118 608 |
Liiketulos | −118 608 |
Rahoitustuotot/-kulut | 11 898 |
Tulos ennen veroja | −106 710 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −23 484 |
Vuositulos yhteensä | −83 226 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 164 083 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 171 909 |
Vastaavat yhteensä | 1 335 992 |
Lyhytaikainen velka | 38 211 |
Pitkäaikainen velka | 242 665 |
Velat yhteensä | 280 876 |
Sijoitettu pääoma | 1 326 964 |
Kertyneet voittovarat | −271 849 |
Oma pääoma yhteensä | 1 055 116 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 335 992 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta