HELSEHUSET S27 AS
Suljettu 13. maaliskuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KB
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 23. elo 2022 – 13. maalis 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 242 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- −205 708
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −170 138
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KB | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 23. marras 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 242 000 |
Vuositulos yhteensä | −205 708 |
Vastaavat yhteensä | 840 593 |
Velat yhteensä | 1 010 731 |
Oma pääoma yhteensä | −170 138 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 242 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 464 387 |
Liiketulos | −222 387 |
Rahoitustuotot/-kulut | 16 679 |
Tulos ennen veroja | −205 708 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −205 708 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 762 295 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 78 298 |
Vastaavat yhteensä | 840 593 |
Lyhytaikainen velka | −1 |
Pitkäaikainen velka | 1 010 732 |
Velat yhteensä | 1 010 731 |
Sijoitettu pääoma | 35 570 |
Kertyneet voittovarat | −205 708 |
Oma pääoma yhteensä | −170 138 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 840 593 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta