FLEVIG MASKIN AS
Toiminnassa
Entreprenørvirksomhet innen grunnarbeid samt annet som kan forbindes
med dette samt deltagelse og investering i andre foretak.
Grunnarbeid (graving, drenering, sprengning, planering).
Avainsanat
preparationconstruction sitesexcavationdrainageditchescleaningblastingsortingplanningdriving awaydisposalmassingpreparatorydrainage work
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JH
- Hallituksen puheenjohtaja
- JH
- Vuosia perustamisesta
- 2 vuotta
- alkaen 18. joulu 2024
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 300
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 376 000
- NOK
- Vuositulos 2025
- −96 205
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 89 795
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH | Managing Director/CEO | 50 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH | Chairman | 50 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JH | Managing Director/CEO, Chairman | 50 % epäsuoraan |
ED | - | 50 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 31. joulu 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 300 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024: NOK 0Liiketulos 2024: NOK −16 456Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2024 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 376 000 |
Vuositulos yhteensä | −96 205 |
Vastaavat yhteensä | 985 989 |
Velat yhteensä | 896 194 |
Oma pääoma yhteensä | 89 795 |
T&T
| Vuosi | 2024 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 376 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 386 703 |
Liiketulos | −10 703 |
Rahoitustuotot/-kulut | 184 |
Tulos ennen veroja | −10 519 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 85 686 |
Vuositulos yhteensä | −96 205 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2024 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 450 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 535 989 |
Vastaavat yhteensä | 985 989 |
Lyhytaikainen velka | 885 194 |
Pitkäaikainen velka | 11 000 |
Velat yhteensä | 896 194 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 59 795 |
Oma pääoma yhteensä | 89 795 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 985 989 |
Luokittelu
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Construction
43
Toiminta
Specialised construction activities
43.1
Pääasiallinen toimialaryhmä
Demolition and site preparation
43.12
Teollisuusryhmä
Site preparation
43.120
Teollisuusryhmä
Site preparation