KNIVSØVEIEN UTVIKLING AS
Suljettu 18. lokakuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 7. syys 2022 – 18. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 2 218 159
- NOK
- Vuositulos 2022
- 1 529 793
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 294 271
- NOK
Viimeksi päivitetty: 16. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
YV 1970 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 7. elo 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 218 159 |
Vuositulos yhteensä | 1 529 793 |
Vastaavat yhteensä | 7 043 438 |
Velat yhteensä | 4 749 167 |
Oma pääoma yhteensä | 2 294 271 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 218 159 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 256 886 |
Liiketulos | 1 961 273 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 1 961 273 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 431 480 |
Vuositulos yhteensä | 1 529 793 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 046 038 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 997 400 |
Vastaavat yhteensä | 7 043 438 |
Lyhytaikainen velka | 2 492 340 |
Pitkäaikainen velka | 2 256 827 |
Velat yhteensä | 4 749 167 |
Sijoitettu pääoma | 93 072 |
Kertyneet voittovarat | 2 201 199 |
Oma pääoma yhteensä | 2 294 271 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 043 438 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta